ЦЕНТР МЕДИЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ
ТА СПОРТИВНОЇ МЕДИЦИНИ
Комплексне відновлення втраченого здоров’я
Наша адреса: м.Вінниця, вул.Блока, 30.      Працюємо: Пн-Пт з 8-00 до 20-00, Сб з 9-00 до 18-00.      Реєстратура: (0432)-66-22-32

Курси з клінічної вертебрології

Навчання та підвищення кваліфікації лікарів і студентів

Клінічна вертебрологія передбачає вивчення певних тем, які важливі для будь-якої медичної спеціальності, тому що багато захворювань внутрішніх органів зумовлені патологією хребта. В зв’язку з цим найбільш доцільно клінічну вертебрологію вивчати, маючи попередні глибокі знання з різних розділів клінічної медицини, особливо внутрішньої, неврології та ортопедії. Враховуючи велику поширеність як захворювань хребта, так і патологічних змін внутрішніх органів, котрі виникають при вертеброгенній патології необхідно розуміти нові підходи до вивчення клінічної анатомії хребта, його патологічних змін, шляхів передачі патології хребтових змін на інші органи та системи, розкриття патогенезу вертеброгенних захворювань, удосконалення їх діагностики та лікування.

Курси з краніосакральної терапії

Навчання та підвищення кваліфікації лікарів і студентів

Краніосакральна терапія може застосовуватись як у хворих з лікувальною метою, так і в здорових людей — для профілактики. Абсолютних протипоказань до краніосакральної терапії не існує. Потенційно краніосакральна терапія може бути корисною для всіх.

Основою терапії є вміння лікаря пальпаторно відчувати краніосакральний ритм на різник ділянках тіла та впливати на нього. При пальпації виявляють ділянки тіла, де значно послаблений, посилений або взагалі відсутній краніосакральний ритм, його наповнення, силу, ритмічність, напрямок посилення або послаблення.

Налагодження фізіологічної роботи краніосакральної системи, нормалізація краніосакрального ритму є ключовими моментами краніосакральної терапії.

Краніосакральна терапія не розрахована на зовнішні ефекти і виконується шляхом надлегкого дотику рук лікаря до тіла пацієнта та вислуховування рухів тканин і кісткових структур. За допомогою легкого дотику лікар здатний визначити порушення тонких рухів в межах тіла - ритми, напруги, пульсації.

Незважаючи на тендітність і легкість краніосакральних технік, за силою впливу на організм вони є потужною формою профілактики та лікування широкого спектру захворювань. Під час лікування краніосакральний терапевт пропонує організму пацієнта шляхи подолання обмежених рухів, нормалізацію краніосакрального ритму, мірою сприймання цього терапевтичного впливу керує організм пацієнта. Тобто виліковування відбувається шляхом активізації процесів самовідновлення пацієнта.

Курси з вісцеральної остеопатії

Навчання та підвищення кваліфікації лікарів і студентів

Вісцеральна остеопатія (масаж внутрішніх органів) – один з напрямків остеопатії, що займається діагностикою та лікуванням захворювань внутрішніх органів людини, корекцією фізіологічних і хворобливих станів, а також профілактикою захворювань і ускладнень, що виникають після операцій, травм, пологів, надмірних фізичних навантажень і т.п.

Завдяки прийомам вісцеральної остеопатії, органи і тканини відновлюють свій стан і природну (фізіологічну) рухливість, в них поліпшується кровообіг і лімфоток, усуваються спазми та стенози, нормалізується обмін речовин, покращується іннервація, активізуються процеси регенерації та саморегуляції. Це веде до оптимізації роботи внутрішніх органів і поступового одужання.

Курси з медичної реабілітації

Навчання та підвищення кваліфікації лікарів і студентів

Відомо, що медичної реабілітації потребують 90% пацієнтів (ургентної невідкладної допомоги лише 10 % хворих), але питання створення та функціонування повноцінної системи медичної реабілітації протягом останніх 20 років випадали з поля зору медицини, вони піднімались частково в програмах соціальної, трудової та професійної реабілітації інвалідів в контексті забезпечення їх виробами медичного призначення.

Головне спрямування медичної реабілітації полягає у відновленні здоров'я хворих і є важливим наступним етапом після надання ургентної допомоги та інтенсивного стаціонарного лікування.

Курси з лікувальної фізкультури

Навчання та підвищення кваліфікації лікарів і студентів

Лікувальна фізкультура (ЛФК) - це метод лікування і профілактики захворювань опорно-рухового апарату, що полягає у застосуванні фізичних вправ, які можуть мати відновлювальний, підтримуючий або профілактичний вплив. Застосовуються фізичні вправи помірної або великої інтенсивності, які повинні не стомлювати хворого, а викликати приплив сил і відчуття бадьорості.

Одужання пацієнта багато в чому залежить від загального стану організму, тому важливо, щоб в програмі лікувальної фізкультури враховувався як місцевий, так і загальний вплив фізичних вправ.

Лікувальна фізкультура застосовується при остеохондрозі, сколіозі, розробці суглобів після зняття гіпсу, реабілітації після травм і операцій, а також для загального зміцнення здоров'я.

На курсах з лікувальної фізкультури ми навчаємо вибирати та розробляти програми ЛФК враховуючи результати діагностики, фази розвитку хвороби, психічний стан пацієнта та інші індивідуальні особливості.

Підготовка інструкторів фітнес-центрів

Навчання та підвищення кваліфікації інструкторів фітнес-центрів

Ми навчаємо інструкторів фітнес-центру основам анатомії, фізіології, біохімії, психології, педагогіки, вмінню володіти теоретичними і методичними основами фізичної культури і спорту, та головне - вмінню не нашкодити здоров'ю своїх клієнтів.

Інструктор фітнес-центру повинен сам уміти відмінно виконувати ті вправи, які показує, вміти чітко пояснити будь-який рух, уміти навчати людей різного віку і різного рівня підготовки, підбирати вправи, музику, грамотно розподіляти навантаження, оцінювати стан тих, що займаються. Важливо, щоб інструктор міг тактовно спілкуватися, заряджати своєю енергією та гарним настроєм.

Заняття в групі особистісного росту

Заняття для усіх бажаючих (у вечірній час)

Мета групи: сприяти особистісному росту і самовдосконаленню учасників.

В ході роботи групи Ви зможете: розібратися, в першу чергу, в собі. Зрозуміти чому ми поступаємо так , а не інакше, чому проявляємо ті чи інші відчуття, отримати відповідь на запитання «хто я?», «який я?», зрозуміти чого Вам не вистачає в житті для того, щоб воно було повноцінним.

Для цього і існують групи особистісного росту. Краще зрозуміти свої відчуття і дізнатися про себе більше допомагає «зворотній зв`язок» ведучого і учасників групи. В групі можна сконцентруватися на тому, що важливо і значимо саме для Вас. В ході роботи групи можуть обговорюватися будь-які важливі для Вас теми. Група особистісного росту – це атмосфера довіри і доброзичливості. Це можливість дізнатися більше про себе та інших.

Результати занять в групі особистісного росту:

1. Прийняття себе.
2. Розуміння і прийняття інших.
3. Побудова гармонійних стосунків з оточуючими.
4. Душевна рівновага і гармонія.
5. Поява нових напрямів самореалізації.

Жити повноцінним життям означає постійний ріст. Щоб рости потрібно чітко знати хто ти і чого хочеш. Робота в групі може стати потужним інструментом на шляху до Вашого зростання.

Ведучий групи: психолог, психотерапевт Абрамова Анна Олександрівна.

Для зарахування в групу необхідно пройти попередню бесіду, на якій Ви зможете отримати детальну інформацію про роботу в групі і вияснити для себе доцільність участі.